Szkoła Podstawowa w Sernikach
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Start "1% dla naszej szkoły"
Insta.Ling dla Szkół PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Oniszko   
środa, 28 października 2015 13:04

Insta.Ling dla Szkół ? program do nauki słówek

 

     Nauka i przyswajanie słownictwa jest podstawowym elementem nauki każdego języka obcego. Dla wielu uczniów jest to najtrudniejszy element nauki, najżmudniejszy i wymagający najwięcej czasu.

    W celu ułatwienia naszym uczniom tego zadania, Szkoła Podstawowa w Słomnikach przystąpiła do programu pod nazwą Insta.Ling dla Szkół - aplikacji przeznaczonej do efektywnej nauki słówek. Nauczyciel przydziela słówka (w naszym przypadku z języka angielskiego) z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Podstawowym założeniem aplikacji jest skłonienie uczniów do krótkiej, kilku- bądź kilkunastominutowej, ale systematycznej codziennej pracy.

    Nauka odbywa się w nienużącej formie quizu, który indywidualnie dobiera poziom trudności do aktualnych umiejętności ucznia, dzięki czemu dziecko nie jest ani przytłoczone nadmiarem nowego materiału, ani nie traci czasu na powtórki słówek, które już świetnie zna.

    Aplikacja jest prosta w obsłudze i bez wątpienia poradzi sobie z nią każde dziecko. Nie wymaga również instalacji żadnego oprogramowania ? jest dostępna on-line za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

    Uczestnictwo w programie dla szkół jest całkowicie bezpłatne, a uczeń może w każdej chwili z niego zrezygnować.

    Koordynatorem projektu jest Leszek Ziemichód? nauczyciel języka angielskiego.

    Obecnie jesteśmy w fazie wdrażania programu, co oznacza, że nauczyciel wraz z kilkoma chętnymi uczniami zapoznaje się z technicznymi aspektami używania systemu. Jeśli zostanie on oceniony pozytywnie przez uczniów i nauczyciela, pozostali chętni uczniowie zostaną włączeni do programu.

     Szczegółowe informacje na stronie internetowej: www.instaling.pl

 

Gmina Serniki

100x0 serniki

Szukaj

librus.synergia

dbi2021

bcw

pzs baner

bezgro1

sniadanie-daje-moc

file 55f684af911563615858602.png

 

szkola-z-misja-duze

Imieniny

Data: 26 Czerwiec 2022    |    Imieniny: Paulina, Jan, PawełPowered by: Strony dla szkół - Lublin. Designed by: professional joomla themes cpanel web hosting Valid XHTML and CSS.