Szkoła Podstawowa w Sernikach
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Start
Dzień Rodziny SP Serniki 2022 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Oniszko   
środa, 08 czerwca 2022 06:45

Dzień Rodziny SP Serniki 04.06.2022

Wszyscy, zarówno uczniowie, jak i rodzice i nauczyciele, mieliśmy nadzieję na piękną pogodę. I choć aura spłatała nam figla, postaraliśmy się, aby dzień festynu został miło zapamiętany.
Imprezę, która corocznie odbywa się na szkolnym boisku, rozpoczął pan dyrektor Artur Oniszko życząc dobrej zabawy i zachęcając do udziału w przewidzianych aktywnościach. Następnie głos zabrali uczniowie klas młodszych, którzy wierszem i piosenką dziękowali rodzicom za codzienną miłość i cierpliwość. Część artystyczną uświetnili także starsi uczniowie tańcząc i śpiewając współczesne utwory.
Kochani rodzice przygotowali pyszne przekąski, zajadaliśmy się domowymi wypiekami i kiełbaskami, a dla koneserów przygotowany był także popcorn i wata cukrowa.
Wśród atrakcji przygotowanych przez rodziców i nauczycieli były: pokaz strażacki, ćwiczenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, rozgrywki sportowe, słodki quiz wiedzy, zabawa na dmuchańcu, foto-budka, zabawa z animatorami.
Szkolny festyn zakończył pan dyrektor wraz z wójtem Gminy Serniki, panem Pawłem Woźniakiem, który mimo strug deszczu, skierował ciepłe słowa do wszystkich zgromadzonych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które z wielkim zaangażowaniem włączyły się w organizację Dnia Rodziny: rodzicom za pomysłowość, skuteczność i obecność oraz za cieszące się dużym wzięciem przekąski,strażakom z Nowej Woli za wspaniały pokaz pojazdu i umiejętności, strażakom z Sernik za pokaz pierwszej pomocy, uczniom, za cierpliwość podczas prób i przezwyciężenie stresu w dniu festynu.

Poprawiony: środa, 08 czerwca 2022 06:47
 

Gmina Serniki

100x0 serniki

Szukaj

librus.synergia

dbi2021

bcw

pzs baner

bezgro1

sniadanie-daje-moc

file 55f684af911563615858602.png

 

szkola-z-misja-duze

Imieniny

Data: 15 Sierpień 2022    |    Imieniny: Maria, Napoleon, StefanPowered by: Strony dla szkół - Lublin. Designed by: professional joomla themes cpanel web hosting Valid XHTML and CSS.