Szkoła Podstawowa w Sernikach
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Bezpłatny Generator Zdjęć do Legitymacji

https://passport-photo.online/pl/zdjecie-do-mlegitymacji

Start
MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Oniszko   
piątek, 28 kwietnia 2023 10:51

W dn. 26.04.2023r. w Lubartowskim Ośrodku Kultury odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Szachach w kategoriach ID i IMS (bez podziału na płeć). W zawodach tych wzięło udział 9 uczniów z naszej Szkoły – 5 w kategorii ID i 4 w kategorii IMS. Poziom zawodów był bardzo wysoki. Większość uczestników turnieju to zawodnicy zrzeszeni w klubach i kołach szachowych ( w ID – 30 zawodników, w IMS – 36 zawodników. Nasi uczniowie zaprezentowali się dość dobrze plasując się w środku stawki . Wszyscy nasi uczniowie startowali po raz pierwszy w takich zawodach. Warto dodać że większość naszych uczniów od niedawna zaczęło grać w szachy a zdobyte doświadczenie zdobyte na zawodach zaprocentuje w następnych latach.

 

Indywidualne Mistrzostwa Szkół Powiatu Lubartowskiego
 
 
Poprawiony: piątek, 28 kwietnia 2023 11:04
 

Gmina Serniki

100x0 serniki

logo bip1

Szukaj

librus.synergia

dbi2021

bcw

pzs baner

bezgro1

sniadanie-daje-moc

file 55f684af911563615858602.png

 

Imieniny

Data: 4 Czerwiec 2023    |    Imieniny: Helga, Karol, FranciszekPowered by: Strony dla szkół - Lublin. Designed by: professional joomla themes cpanel web hosting Valid XHTML and CSS.