Tydzień patriotyczny w naszej szkole!

W związku ze zbliżającą się 233 rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Tygodniu Patriotycznym. W dniach 22-26 kwietnia uczniowie klas IV-VIII zapoznawali się z zagadnieniami dotyczącymi okoliczności uchwalenia Konstytucji 3 Maja, oglądali filmy edukacyjne, wykonywali plakaty o tematyce historycznej, tworzyli prezentacje multimedialne. W ramach projektu edukacyjnego „Tydzień Patriotyczny” nasi uczniowie wykonywali również ozdoby patriotyczne oraz śpiewali pieśni o tej tematyce.

W ten sposób nasi uczniowie w sposób aktywny i atrakcyjny dla nich uczestniczyli w szkolnym świętowaniu rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Swoimi działaniami uczcili również zbliżający się Dzień Flagi, który przypada 2 maja.

Wszystkim osobom zaangażowanym w powyższe działania serdecznie dziękujemy!