W sobotę 15 czerwca w naszej szkole zorganizowano Święto Rodziny. Podczas wydarzenia uczniowie bajkowo zatańczyli i zaśpiewali dla rodziców. W organizację festynu włączyli się rodzice (którzy jak zawsze stanęli na wysokości zadania), uczniowie i nauczyciele z Panem Dyrektorem na czele. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Serniki, pan Paweł Woźniak, który gratulował opiekunom utalentowanych pociech i życzył owocnego wypoczynku. Na zaproszenie odpowiedziała również pani Małgosia Kuszewski, trener z Lubelskiego Centrum Inicjatyw Tanecznych. Pod jej czujnym okiem zatańczyły dla nas dwie grupy tancerzy. Na zebranych duże wrażenie zrobiła także jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Nowej Woli, która wjechała na szkolne boisko ciężkim sprzętem. Strażacy zapewnili szereg atrakcji i dla małych i dużych.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszego szkolnego Dnia Rodziny. Tatusiom, którzy dzielnie smażyli kiełbaski oraz odpowiedzieli na uczniowskie wyzwanie piłkarskie, a także dźwigali ciężkie stoły i ławki. Mamusiom, które wytrwale ozdabiały uczniowskie buzie i włosy albo szykowały przekąski trzymały pieczę nad wszystkim, co potrzebne do dobrej zabawy. Nauczycielom przygotowującym oprawę artystyczną, dekoracje oraz inne atrakcje. Uczniom za nieustanną gotowość do pracy! A także wszystkim gościom serdecznie oklaskującym naszych artystów.
Do zobaczenia za rok!

 

Na zgromadzonych czekały liczne atrakcje:
- zabawy i gry zespołowe, 
 -malowanie twarzy 
 -bajkowa sesja zdjęciowa
- dmuchana zjeżdżalnia,
- smaczny poczęstunek,
- wata cukrowa oraz kiełbaska z grilla, 
 - mecz piłki nożnej
 - itp.